100 000 €
133 €/m²
Property 65845 photo 1
Property 65845 photo 2
Property 65845 photo 3
Property 65845 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 750 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 65845
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
85 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 45716
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
140 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42793
  • Metrekare 19700 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
110 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47187
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
143 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 65150
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
100 000 € 86 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 30992
  • Metrekare 3020 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
86 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 50218
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
120 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 44190
  • Metrekare 14144 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 54416
  • Metrekare 1658 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
120 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 43089
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 90 m

Bülten aboneliği