Satılık - Arsa 19700 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Neapoli Kounali
140 000 €
7 €/m²
Property 42793 photo 1
Property 42793 photo 2
Property 42793 photo 3
Property 42793 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5600 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 19700 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 920 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
179 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63493
  • Metrekare 2950 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 50127
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 11600 m
Satılık
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 55955
  • Metrekare 3215 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Nesne kodu 47196
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 50156
  • Metrekare 2150 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55953
  • Metrekare 4045 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 41186
  • Metrekare 4166 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
160 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 62322
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
159 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 51499
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
171 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 52109
  • Metrekare 12178 m²
  • Denize uzaklık 1117 m

Bülten aboneliği