110 000 €
85 €/m²
Property 47187 photo 1
Property 47187 photo 2
Property 47187 photo 3
Property 47187 photo 4
Property 47187 photo 5
Property 47187 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1114 m
  • Havaalanına uzaklık: 69 km

Açıklama

Satılık Arsa 1285 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 41759
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
100 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 42269
  • Metrekare 1070 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 56977
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 62271
  • Metrekare 748 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 41628
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
150 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 65310
  • Metrekare 830 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
90 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40123
  • Metrekare 6705 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
95 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 51611
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
109 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 44731
  • Metrekare 1344 m²
  • Denize uzaklık 2800 m

Bülten aboneliği