120 000 €
8 €/m²
Property 44190 photo 1
Property 44190 photo 2
Property 44190 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

Satılık Arsa 14144 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56752
  • Metrekare 5350 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
110 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 56431
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 54416
  • Metrekare 1658 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
102 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 48429
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
110 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47187
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
130 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 65724
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
160 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 61490
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
150 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 65125
  • Metrekare 2710 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 50255
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m

Bülten aboneliği