143 000 €
22 €/m²
Property 65150 photo 1
Property 65150 photo 2
Property 65150 photo 3
Property 65150 photo 4
Property 65150 photo 5
Property 65150 photo 6
Property 65150 photo 7
Property 65150 photo 8
Property 65150 photo 9
Property 65150 photo 10
Property 65150 photo 11
Property 65150 photo 12
Property 65150 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 6300 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 61490
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
150 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40821
  • Metrekare 1076 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
120 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 43089
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Seçkin Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63957
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
150 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 43087
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
120 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65362
  • Metrekare 1270 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 44018
  • Metrekare 8923 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
138 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55956
  • Metrekare 3092 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
130 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 65724
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
120 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 47077
  • Metrekare 10200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği