85 000 €
18 €/m²
Property 45716 photo 1
Property 45716 photo 2
Property 45716 photo 3
Property 45716 photo 4
Property 45716 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 350 m
  • En yakın şehire uzaklık: 10 km
  • Havaalanına uzaklık: 77 km

Açıklama

Satılık Arsa 4600 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46630
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 14400 m
Satılık
120 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65362
  • Metrekare 1270 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
91 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 39531
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 45797
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56828
  • Metrekare 3999 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
75 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 50711
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 65845
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
75 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 42790
  • Metrekare 944 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
70 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 39447
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
89 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 57727
  • Metrekare 2031 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği