86 000 €
192 €/m²
Property 50218 photo 1
Property 50218 photo 2
Property 50218 photo 3
Property 50218 photo 4
Property 50218 photo 5
Property 50218 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 447 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56829
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
105 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 60258
  • Metrekare 7018 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
86 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 50218
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
69 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 42777
  • Metrekare 4189 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 54604
  • Metrekare 2199 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 64068
  • Metrekare 5172 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
128 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 42231
  • Metrekare 1034 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
78 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 42245
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
109 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 44731
  • Metrekare 1344 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
75 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 59115
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği