185 000 €
165 €/m²
Property 65536 photo 1
Property 65536 photo 2
Property 65536 photo 3
Property 65536 photo 4
Property 65536 photo 5
Property 65536 photo 6
Property 65536 photo 7
Property 65536 photo 8
Property 65536 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 1121 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 51038
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
246 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 52108
  • Metrekare 2615 m²
  • Denize uzaklık 583 m
Satılık
150 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64037
  • Metrekare 5088 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
200 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57163
  • Metrekare 5687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
190 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 65447
  • Metrekare 1022 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
267 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 50514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 42246
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 677 €/m²
  • Nesne kodu 56709
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 338 m
Satılık
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56612
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56827
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği