Satılık - Arsa 30000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Ierapetra Belediyesi
240 000 €
8 €/m²
Property 51038 photo 1
Property 51038 photo 2
Property 51038 photo 3
Property 51038 photo 4
Property 51038 photo 5
Property 51038 photo 6
Property 51038 photo 7
Property 51038 photo 8
Property 51038 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 68 km

Açıklama

Satılık Arsa 30000 metrekare Girit’te. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
342 000 € 249 €/m²
  • Nesne kodu 52320
  • Metrekare 1372 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
250 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 65534
  • Metrekare 7200 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
330 000 € 202 €/m²
  • Nesne kodu 54425
  • Metrekare 1630 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
200 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 50156
  • Metrekare 2150 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
259 000 € 984 €/m²
  • Nesne kodu 65353
  • Metrekare 263 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
320 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 44365
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
215 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 62926
  • Metrekare 8832 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
299 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63201
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
205 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 59117
  • Metrekare 2035 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
309 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 56430
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği