Satılık - Arsa 6350 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Almirida
275 000 € 240 000 €
37 €/m²
Property 56612 photo 1
Property 56612 photo 2
Property 56612 photo 3
Property 56612 photo 4
Property 56612 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 6350 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 210 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63428
  • Metrekare 2672 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
299 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 64922
  • Metrekare 6095 m²
  • Denize uzaklık 527 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 50671
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
320 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 63746
  • Metrekare 2610 m²
  • Denize uzaklık 1280 m
Satılık
240 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 51072
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
250 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 65534
  • Metrekare 7200 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
300 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 38520
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50494
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
250 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 43610
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
320 000 € 1584 €/m²
  • Nesne kodu 64279
  • Metrekare 202 m²
  • Denize uzaklık 186 m

Bülten aboneliği