250 000 €
250 €/m²
Property 42246 photo 1
Property 42246 photo 2
Property 42246 photo 3
Property 42246 photo 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 340 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
246 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 52108
  • Metrekare 2615 m²
  • Denize uzaklık 583 m
Satılık
240 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 51072
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
267 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 36637
  • Metrekare 11085 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
205 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 59117
  • Metrekare 2035 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46861
  • Metrekare 28576 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
374 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 51460
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
270 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 46217
  • Metrekare 5340 m²
  • Denize uzaklık 824 m
Satılık
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56612
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 1584 €/m²
  • Nesne kodu 64279
  • Metrekare 202 m²
  • Denize uzaklık 186 m

Bülten aboneliği