246 000 €
94 €/m²
Property 52108 photo 1
Property 52108 photo 2
Property 52108 photo 3
Property 52108 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 583 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Satılık Arsa 2615 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
214 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 50338
  • Metrekare 4423 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
267 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 41185
  • Metrekare 5423 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
200 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51207
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 41471
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
280 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 44635
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
320 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 42624
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
215 000 € 206 €/m²
  • Nesne kodu 57076
  • Metrekare 1040 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50494
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği