9 nesneleri 1 sayfa

Önerilen Satılık
449 000 € 4317 €/m²
  • Nesne kodu 64708
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
800 000 € 2787 €/m²
  • Nesne kodu 49006
  • Metrekare 287 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 000 000 € 1739 €/m²
  • Nesne kodu 51791
  • Metrekare 1150 m²
  • Rooms 20
Satılık
580 000 € 3647 €/m²
  • Nesne kodu 65138
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 600 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 65489
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
185 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 65536
  • Metrekare 1121 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
900 000 € 3010 €/m²
  • Nesne kodu 65575
  • Metrekare 299 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
189 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 65882
  • Metrekare 456 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Yunanistan'da Emlak – Chersonisos Merkezi

Yunanistan’da deniz kenarında yaşantıyı, modern konforu ve güçlü yatırım potansiyelini bir araya getiren bir mülk mü arıyorsunuz? Girit adasındaki Chersonisos’un (Hersonissos) merkezi, kuzey sahilindeki en cazip konumlardan biridir. Canlı atmosferi, düzenli plajları ve mükemmel altyapısıyla Chersonisos Merkezi; yıl boyu yaşam için de tatil evleri için de idealdir.

Neden Chersonisos Merkezinde Emlak Almalısınız?

Chersonisos Merkezi, Heraklion Uluslararası Havalimanı’na kısa bir sürüş mesafesinde, popüler bir Girit tatil beldesinden beklediğiniz her şeyi sunar. Yürüyerek ulaşabileceğiniz yerlerde:

  • Güzel plajlar, resim gibi bir liman ve canlı bir sahil gezinti yolu
  • Yıl boyu açık mağazalar, süpermarketler, eczaneler ve hizmetler
  • Geleneksel Girit ve uluslararası mutfakla kafe, taverna ve restoranlar
  • Heraklion, Malia, Agios Nikolaos ve diğer şehirlere toplu taşıma bağlantıları
  • Bankalar, okullar, tıp merkezleri ve daimi ikamet için gereken her şey

Mevcut Emlak Türleri

Chersonisos Merkezi’ndeki emlak piyasası çeşitlidir ve farklı bütçelere uygundur:

  • Daireler ve stüdyolar – tatil amaçlı kullanım veya kısa dönem kiralama için ideal
  • Modern villamsılar (maisonette) – denize ve olanaklara yakın, çok katlı evler
  • Geleneksel evler – karakter ve çekiciliğe sahip, yenilenmiş Girit evleri
  • Ticari mülkler – merkezi konumlardaki dükkânlar, ofisler ve konaklama birimleri

Merkezdeki birçok mülk deniz manzarasına, balkona veya teraslara sahiptir; ayrıca plaja ve ana gezinti yoluna birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir.