160 000 € 108 000 €
13 €/m²
Property 56827 photo 1
Property 56827 photo 2
Property 56827 photo 3
Property 56827 photo 4
Property 56827 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
214 000 €
  • Nesne kodu 65947
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1180 m
Satılık
160 000 € 677 €/m²
  • Nesne kodu 56709
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 338 m
Satılık
150 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 65310
  • Metrekare 830 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
210 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 42952
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
145 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 56611
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
170 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 56710
  • Metrekare 6669 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
140 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 65313
  • Metrekare 564 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 62893
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 56977
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
140 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 42785
  • Metrekare 1247 m²
  • Denize uzaklık 5700 m

Bülten aboneliği