150 000 €
29 €/m²
Property 64037 photo 1
Property 64037 photo 2
Property 64037 photo 3
Property 64037 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 352 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Açıklama

Satılık Arsa 5088 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
214 000 €
  • Nesne kodu 65947
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1180 m
Satılık
199 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 65914
  • Metrekare 1052 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
138 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55956
  • Metrekare 3092 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46788
  • Metrekare 1451 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43591
  • Metrekare 4071 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 62322
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
210 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 42952
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
192 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 46924
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
200 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57163
  • Metrekare 5687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 50298
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Bülten aboneliği