200 000 €
35 €/m²
Property 57163 photo 1
Property 57163 photo 2
Property 57163 photo 3
Property 57163 photo 4
Property 57163 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 5687 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 234 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 50298
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 42246
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 39770
  • Metrekare 3455 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
267 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 42038
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
278 000 € 351 €/m²
  • Nesne kodu 50170
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
200 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50672
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
267 000 € 517 €/m²
  • Nesne kodu 64828
  • Metrekare 516 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
270 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 46217
  • Metrekare 5340 m²
  • Denize uzaklık 824 m
Satılık
225 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 37437
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
230 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 65231
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği