Satılık - Arsa 750 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gouves
267 000 €
356 €/m²
Property 50514 photo 1
Property 50514 photo 2
Property 50514 photo 3
Property 50514 photo 4
Property 50514 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2004
  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 750 metrekare Girit’te. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 50298
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
280 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 44635
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
269 000 € 371 €/m²
  • Nesne kodu 39778
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
215 000 € 206 €/m²
  • Nesne kodu 57076
  • Metrekare 1040 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
267 000 € 517 €/m²
  • Nesne kodu 64828
  • Metrekare 516 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
350 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 56280
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46861
  • Metrekare 28576 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 46745
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 13600 m
Satılık
309 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 56430
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği