215 000 €
268 €/m²
Property 65280 photo 1
Property 65280 photo 2
Property 65280 photo 3
Property 65280 photo 4
Property 65280 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 800 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55953
  • Metrekare 4045 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
269 000 € 371 €/m²
  • Nesne kodu 39778
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
200 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57163
  • Metrekare 5687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
320 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 59200
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 52232
  • Metrekare 3592 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
269 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 49771
  • Metrekare 4790 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
267 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 50514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
192 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40278
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
192 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 39609
  • Metrekare 898 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 45892
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği