269 000 €
371 €/m²
Property 39778 photo 1
Property 39778 photo 2
Property 39778 photo 3
Property 39778 photo 4
Property 39778 photo 5
Property 39778 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 725 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 41471
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
235 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 52112
  • Metrekare 5321 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
270 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 46217
  • Metrekare 5340 m²
  • Denize uzaklık 824 m
Satılık
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40012
  • Metrekare 2660 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
250 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 57759
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
340 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 37045
  • Metrekare 1540 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
225 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 39767
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
280 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 37597
  • Metrekare 2890 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
360 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 48644
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği