192 000 €
213 €/m²
Property 39609 photo 1
Property 39609 photo 2
Property 39609 photo 3
Property 39609 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 898 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
189 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 65882
  • Metrekare 456 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
180 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 44617
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
192 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44358
  • Metrekare 1055 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
267 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 50514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60862
  • Metrekare 5844 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Önerilen Satılık
214 000 €
  • Nesne kodu 65947
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1180 m
Satılık
160 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 62322
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43300
  • Metrekare 3484 m²
  • Denize uzaklık 390 m
Satılık
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 41471
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 51030
  • Metrekare 3792 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği