192 000 €
41 €/m²
Property 40278 photo 1
Property 40278 photo 2
Property 40278 photo 3
Property 40278 photo 4
Property 40278 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 350 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 4600 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 38410
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 45663
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
225 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 39767
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
267 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 41185
  • Metrekare 5423 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52085
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
199 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 65914
  • Metrekare 1052 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
192 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 39609
  • Metrekare 898 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
215 000 € 206 €/m²
  • Nesne kodu 57076
  • Metrekare 1040 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
200 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57163
  • Metrekare 5687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği