180 000 € 160 000 €
44 €/m²
Property 52232 photo 1
Property 52232 photo 2
Property 52232 photo 3
Property 52232 photo 4
Property 52232 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 3592 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 61490
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65418
  • Metrekare 4098 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
259 000 € 984 €/m²
  • Nesne kodu 65353
  • Metrekare 263 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Nesne kodu 47196
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 47008
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 50156
  • Metrekare 2150 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
215 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 65280
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65428
  • Metrekare 6086 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 45663
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği