269 000 €
56 €/m²
Property 49771 photo 1
Property 49771 photo 2
Property 49771 photo 3
Property 49771 photo 4
Property 49771 photo 5
Property 49771 photo 6
Property 49771 photo 7
Property 49771 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 64 km

Açıklama

Satılık Arsa 4790 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
299 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 40594
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
374 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 59642
  • Metrekare 9039 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
235 000 € 940 €/m²
  • Nesne kodu 50113
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
280 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 44635
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
299 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63201
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 36802
  • Metrekare 13247 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 50674
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
225 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 39767
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği