600 000 €
649 €/m²
Property 65156 photo 1
Property 65156 photo 2
Property 65156 photo 3
Property 65156 photo 4
Property 65156 photo 5
Property 65156 photo 6
Property 65156 photo 7
Property 65156 photo 8
Property 65156 photo 9
Property 65156 photo 10
Property 65156 photo 11
Property 65156 photo 12
Property 65156 photo 13
Property 65156 photo 14
Property 65156 photo 15
Property 65156 photo 16

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 170 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 924 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 640 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
640 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 63745
  • Metrekare 8608 m²
  • Denize uzaklık 1150 m
Satılık
587 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 25605
  • Metrekare 106846 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 33319
  • Metrekare 4616 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 50802
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
860 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 20324
  • Metrekare 13200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 50669
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
620 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42251
  • Metrekare 16903 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
750 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 38075
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği