Property 50802 photo 1
Property 50802 photo 2
Property 50802 photo 3
Property 50802 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
42 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65911
  • Metrekare 1188 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
349 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65412
  • Metrekare 5960 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
230 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 65231
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
900 000 € 3010 €/m²
  • Nesne kodu 65575
  • Metrekare 299 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
107 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65472
  • Metrekare 1130 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
189 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 65882
  • Metrekare 456 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
120 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 63847
  • Metrekare 2922 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
150 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 63359
  • Metrekare 2049 m²
  • Denize uzaklık 360 m

Bülten aboneliği