800 000 €
59 €/m²
Property 63744 photo 1
Property 63744 photo 2
Property 63744 photo 3
Property 63744 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 59 km

Açıklama

Satılık Arsa 13439 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 258 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44104
  • Metrekare 4580 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
792 000 € 425 €/m²
  • Nesne kodu 30280
  • Metrekare 1860 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
710 000 € 299 €/m²
  • Nesne kodu 44207
  • Metrekare 2367 m²
  • Denize uzaklık 97 m
Satılık
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Nesne kodu 36983
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
735 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30343
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
680 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 58882
  • Metrekare 143484 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
694 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 4766
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
853 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 63066
  • Metrekare 1175 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 060 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 41899
  • Metrekare 86000 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
853 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 63290
  • Metrekare 36000 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği