750 000 €
125 €/m²
Property 38075 photo 1
Property 38075 photo 2
Property 38075 photo 3
Property 38075 photo 4
Property 38075 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46523
  • Metrekare 26134 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
1 000 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 28806
  • Metrekare 23000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
860 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 20324
  • Metrekare 13200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 38769
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
700 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 33666
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
860 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 47506
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
940 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37512
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Önerilen Satılık
980 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 35962
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
800 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 13174
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği