Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 5500 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Kandiye
Gouves
Epano Vatheia
500 000 €
90 €/m²
Nesne kodu
50669
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
5500 m²
Bölge
Girit
Location
Epano Vatheia (Göğüsler) | Kandiye (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
5500 m
En yakın şehire uzaklık:
1 km
Havaalanına uzaklık:
4 km
Açıklama
Satılık Arsa 5500 metrekare Girit’te.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
450 000 €
111 €/m²
Arsa 4021 m² Girit
Girit
Nesne kodu
62153
Metrekare
4021 m²
Denize uzaklık
750 m
Satılık
430 000 €
73 €/m²
Arsa 5834 m² Girit
Girit
Nesne kodu
55851
Metrekare
5834 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
430 000 €
330 000 €
181 €/m²
Arsa 1818 m² Girit
Girit
Nesne kodu
54423
Metrekare
1818 m²
Denize uzaklık
179 m
Satılık
449 000 €
271 €/m²
Arsa 1654 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65403
Metrekare
1654 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
440 000 €
427 000 €
1094 €/m²
Arsa 390 m² Girit
Girit
Nesne kodu
38697
Metrekare
390 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
420 000 €
51 €/m²
Arsa 8200 m² Girit
Girit
Nesne kodu
9413
Metrekare
8200 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
500 000 €
110 €/m²
Arsa 4542 m² Girit
Girit
Nesne kodu
38077
Metrekare
4542 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
650 000 €
54 €/m²
Arsa 11842 m² Girit
Girit
Nesne kodu
32334
Metrekare
11842 m²
Denize uzaklık
4500 m
Satılık
640 000 €
74 €/m²
Arsa 8608 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63745
Metrekare
8608 m²
Denize uzaklık
1150 m
Satılık
660 000 €
53 €/m²
Arsa 12329 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65423
Metrekare
12329 m²
Denize uzaklık
1500 m
Eirini Xypaki
+30 6995322064
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar