570 000 €
28 €/m²
Property 51153 photo 1
Property 51153 photo 2
Property 51153 photo 3
Property 51153 photo 4
Property 51153 photo 5
Property 51153 photo 6
Property 51153 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 20000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 4000 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 407 €/m²
  • Nesne kodu 33356
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 38518
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
650 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 32334
  • Metrekare 11842 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
675 000 € 143 €/m²
  • Nesne kodu 11960
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Nesne kodu 24670
  • Metrekare 2021 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 37410
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
700 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 40404
  • Metrekare 8926 m²
  • Denize uzaklık 470 m
Satılık
850 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 35094
  • Metrekare 5547 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
512 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 25604
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği