860 000 €
65 €/m²
Property 20324 photo 1
Property 20324 photo 2
Property 20324 photo 3
Property 20324 photo 4
Property 20324 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 61 km

Açıklama

Satılık Arsa 13200 metrekare Girit’te. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 12486
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
747 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 40405
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 175 m
Önerilen Satılık
980 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 35962
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
990 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 44357
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
700 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 40404
  • Metrekare 8926 m²
  • Denize uzaklık 470 m
Satılık
1 280 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 33143
  • Metrekare 2332 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
765 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 37496
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 38769
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
860 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 47506
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
900 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 38771
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği