Satılık - Arsa 106846 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Lamba Melamp
587 000 €
5 €/m²
Property 25605 photo 1
Property 25605 photo 2
Property 25605 photo 3
Property 25605 photo 4
Property 25605 photo 5
Property 25605 photo 6
Property 25605 photo 7
Property 25605 photo 8
Property 25605 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 7500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 87 km

Açıklama

Satılık Arsa 106846 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 20000 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
587 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 25605
  • Metrekare 106846 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 32800
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 2688 €/m²
  • Nesne kodu 56281
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
512 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 25604
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Nesne kodu 36983
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
650 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 32334
  • Metrekare 11842 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
700 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 33666
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği