25 nesneleri 2 sayfa

Önerilen Satılık
549 000 € 3050 €/m²
  • Nesne kodu 61712
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Önerilen Satılık
235 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 65945
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Önerilen Satılık
214 000 €
  • Nesne kodu 65947
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1180 m
Satılık
150 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 63801
  • Metrekare 809 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 500 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 63805
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 11
Satılık
143 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 65150
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
600 000 € 649 €/m²
  • Nesne kodu 65156
  • Metrekare 924 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
105 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 10333
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
200 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 12576
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 12578
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
150 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 12579
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
250 000 € 200 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 12580
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
800 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 32252
  • Metrekare 13722 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
200 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 32254
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
320 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 32468
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m

Sisi (Vrachasi) – Girit’te Gayrimenkul: Denizin Kenarında Sakin Bir Cennet

Girit’te otantik Yunan karakterine sahip, sakin bir sahil köyü arıyor ve aynı zamanda iyi yatırım potansiyeli görmek mi istiyorsunuz? Sisi (Vrachasi) bölgesindeki gayrimenkuller, Malia, Hersonissos veya Elounda gibi popüler tatil beldelerine kıyasla; daha rahat bir yaşam tarzı, güzel doğa ve cazip mülk fiyatları açısından nadir bir kombinasyon sunar.

Sisi – Vrachasi’de Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Sisi, Girit’in kuzey kıyısında, Vrachasi yakınlarında yer alan küçük bir balıkçı köyüdür; Heraklion Uluslararası Havalimanı’na yaklaşık 40 dakikalık mesafededir. Bölge özellikle şunlarla bilinir:

  • Manzaralı doğal liman ve bakımlı plajlar
  • Aileler ve emekliler için ideal, huzurlu bir atmosfer
  • Geleneksel tavernalar, taze deniz ürünleri ve yerel mağazalar
  • Agios Nikolaos, Elounda ve Lasithi bölgesine kolay erişim

Tepelik alana amfi tiyatro şeklinde kurulmuş yakın köy Vrachasi, muhteşem deniz ve dağ manzaraları sunar. Birçok alıcı, daha “Girit köyü” hissi veren taş evler ve villalar için Vrachasi’yi tercih ederken; Sisi ise kıyı yaşam tarzını ve uygun turistik altyapıyı bir arada sunar.

Sisi (Vrachasi) Bölgesindeki Gayrimenkul Türleri

Sisi ve Vrachasi’deki gayrimenkul pazarı şunları içerir:

  • Plaja yürüyüş mesafesinde, deniz manzaralı daireler
  • Özel havuzlu müstakil evler ve modern villalar
  • Geleneksel tarzda restore edilmiş taş evler