485 000 € 410 000 €
88 €/m²
Property 33319 photo 1
Property 33319 photo 2
Property 33319 photo 3
Property 33319 photo 4
Property 33319 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5 m
  • Havaalanına uzaklık: 63 km

Açıklama

Satılık Arsa 4616 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 2688 €/m²
  • Nesne kodu 56281
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
550 000 € 407 €/m²
  • Nesne kodu 33356
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
512 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 25604
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 40472
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
700 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 33666
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
600 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 32335
  • Metrekare 6340 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
400 000 € 350 000 € 610 €/m²
  • Nesne kodu 26135
  • Metrekare 573 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği