Satılık - Arsa 2500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Arkhaneler
150 000 €
60 €/m²
Property 63957 photo 1
Property 63957 photo 2
Property 63957 photo 3
Property 63957 photo 4
Property 63957 photo 5
Property 63957 photo 6
Property 63957 photo 7
Property 63957 photo 8
Property 63957 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Denize mesafe: 20000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 2500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 65536
  • Metrekare 1121 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
143 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 65150
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
215 000 € 206 €/m²
  • Nesne kodu 57076
  • Metrekare 1040 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 45892
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
205 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 59117
  • Metrekare 2035 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 47008
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
140 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42793
  • Metrekare 19700 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
140 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 42785
  • Metrekare 1247 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
180 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47000
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60862
  • Metrekare 5844 m²
  • Denize uzaklık 740 m

Bülten aboneliği