150 000 € 120 000 €
28 €/m²
Property 47008 photo 1
Property 47008 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 4150 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 62926
  • Metrekare 8832 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 44018
  • Metrekare 8923 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 46215
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52085
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
210 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 42952
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
180 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47000
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
200 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 46846
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
130 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 65724
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
160 000 € 677 €/m²
  • Nesne kodu 56709
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 338 m
Satılık
160 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 65747
  • Metrekare 51985 m²
  • Denize uzaklık 23000 m

Bülten aboneliği