Satılık - Arsa 1247 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Neapoli Kounali
140 000 €
112 €/m²
Property 42785 photo 1
Property 42785 photo 2
Property 42785 photo 3
Property 42785 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5700 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 1247 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 960 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 65724
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 50127
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 11600 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 52550
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 41628
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
145 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 56611
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
160 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 65747
  • Metrekare 51985 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
120 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 50410
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
160 000 € 677 €/m²
  • Nesne kodu 56709
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 338 m
Satılık
170 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50162
  • Metrekare 3750 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
200 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51207
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği