220 000 €
37 €/m²
Property 60862 photo 1
Property 60862 photo 2
Property 60862 photo 3
Property 60862 photo 4
Property 60862 photo 5
Property 60862 photo 6
Property 60862 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 740 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 64 km

Açıklama

Satılık Arsa 5844 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 236 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
299 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 64922
  • Metrekare 6095 m²
  • Denize uzaklık 527 m
Satılık
230 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 65231
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
180 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 44617
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60862
  • Metrekare 5844 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
270 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50667
  • Metrekare 4805 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
240 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 51038
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Önerilen Satılık
179 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63493
  • Metrekare 2950 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
309 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 56430
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
269 000 € 371 €/m²
  • Nesne kodu 39778
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği