205 000 €
100 €/m²
Property 59117 photo 1
Property 59117 photo 2
Property 59117 photo 3
Property 59117 photo 4
Property 59117 photo 5
Property 59117 photo 6
Property 59117 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 2035 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43591
  • Metrekare 4071 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
170 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 56710
  • Metrekare 6669 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
280 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 37597
  • Metrekare 2890 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
205 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 59117
  • Metrekare 2035 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
190 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 39453
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
250 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 38078
  • Metrekare 2194 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 46745
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 13600 m
Satılık
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 46215
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
267 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 41185
  • Metrekare 5423 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği