215 000 €
206 €/m²
Property 57076 photo 1
Property 57076 photo 2
Property 57076 photo 3
Property 57076 photo 4
Property 57076 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 1040 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
214 000 €
  • Nesne kodu 65947
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1180 m
Satılık
320 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 63954
  • Metrekare 1613 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
200 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50672
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 59200
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
192 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44358
  • Metrekare 1055 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
215 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 62926
  • Metrekare 8832 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 44617
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
250 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 57759
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m

Bülten aboneliği