Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2600 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Kandiye
Gouves
Anopoli Belediyesi
178 000 €
68 €/m²
Nesne kodu
63007
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2600 m²
Bölge
Girit
Location
Anopoli Belediyesi (Göğüsler) | Kandiye (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Açıklama
Satılık Arsa 2600 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 300 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
150 000 €
34 €/m²
Arsa 4290 m² Girit
Girit
Nesne kodu
64036
Metrekare
4290 m²
Denize uzaklık
352 m
Satılık
215 000 €
200 000 €
25 €/m²
Arsa 8000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
52085
Metrekare
8000 m²
Denize uzaklık
4800 m
Satılık
195 000 €
192 000 €
55 €/m²
Arsa 3455 m² Girit
Girit
Nesne kodu
39770
Metrekare
3455 m²
Denize uzaklık
1200 m
Satılık
150 000 €
120 000 €
28 €/m²
Arsa 4150 m² Girit
Girit
Nesne kodu
47008
Metrekare
4150 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
200 000 €
93 €/m²
Arsa 2150 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50156
Metrekare
2150 m²
Denize uzaklık
650 m
Satılık
159 000 €
106 €/m²
Arsa 1500 m² Girit
Girit
Nesne kodu
51499
Metrekare
1500 m²
Denize uzaklık
3800 m
Satılık
150 000 €
139 €/m²
Arsa 1076 m² Girit
Girit
Nesne kodu
40821
Metrekare
1076 m²
Denize uzaklık
2800 m
Satılık
192 000 €
41 €/m²
Arsa 4600 m² Girit
Girit
Nesne kodu
40278
Metrekare
4600 m²
Denize uzaklık
350 m
Satılık
225 000 €
56 €/m²
Arsa 4000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
39767
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
2300 m
Satılık
190 000 €
185 €/m²
Arsa 1022 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65447
Metrekare
1022 m²
Denize uzaklık
700 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar