Satılık - Arsa 2150 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi
200 000 €
93 €/m²
Property 50156 photo 1
Property 50156 photo 2
Property 50156 photo 3
Property 50156 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 650 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 2150 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 46215
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Nesne kodu 47196
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
267 000 € 517 €/m²
  • Nesne kodu 64828
  • Metrekare 516 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 50298
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
250 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 43610
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
170 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50162
  • Metrekare 3750 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60862
  • Metrekare 5844 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
299 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 64922
  • Metrekare 6095 m²
  • Denize uzaklık 527 m
Satılık
170 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 56710
  • Metrekare 6669 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
278 000 € 351 €/m²
  • Nesne kodu 50170
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 5300 m

Bülten aboneliği