Satılık - Arsa 1076 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Lamba Agia Galini
150 000 €
139 €/m²
Property 40821 photo 1
Property 40821 photo 2
Property 40821 photo 3
Property 40821 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

Satılık Arsa 1076 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 145 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 39770
  • Metrekare 3455 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
192 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44358
  • Metrekare 1055 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
160 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 62877
  • Metrekare 2454 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Seçkin Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63957
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
160 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 62271
  • Metrekare 748 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
192 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 39609
  • Metrekare 898 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 50127
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 11600 m
Satılık
180 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 63958
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
150 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40821
  • Metrekare 1076 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 46745
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 13600 m

Bülten aboneliği