159 000 €
106 €/m²
Property 51499 photo 1
Property 51499 photo 2
Property 51499 photo 3
Property 51499 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 1500 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 63359
  • Metrekare 2049 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 56977
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46788
  • Metrekare 1451 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
150 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64036
  • Metrekare 4290 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
170 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50162
  • Metrekare 3750 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
159 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 51499
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
192 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44358
  • Metrekare 1055 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 41471
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
140 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 56098
  • Metrekare 5335 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
160 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 61490
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği