150 000 €
34 €/m²
Property 64036 photo 1
Property 64036 photo 2
Property 64036 photo 3
Property 64036 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 352 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Açıklama

Satılık Arsa 4290 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
171 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 52109
  • Metrekare 12178 m²
  • Denize uzaklık 1117 m
Satılık
215 000 € 206 €/m²
  • Nesne kodu 57076
  • Metrekare 1040 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
180 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47000
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 56977
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 41628
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
140 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 65313
  • Metrekare 564 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
150 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64037
  • Metrekare 5088 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
150 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 43087
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Nesne kodu 47196
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
128 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 42231
  • Metrekare 1034 m²
  • Denize uzaklık 280 m

Bülten aboneliği