225 000 €
56 €/m²
Property 39767 photo 1
Property 39767 photo 2
Property 39767 photo 3
Property 39767 photo 4
Property 39767 photo 5
Property 39767 photo 6
Property 39767 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 50671
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
278 000 € 351 €/m²
  • Nesne kodu 50170
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
250 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 43610
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 51030
  • Metrekare 3792 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
309 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 56430
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 39770
  • Metrekare 3455 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
288 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 52613
  • Metrekare 4300 m²
  • Rooms 2
Satılık
267 000 € 517 €/m²
  • Nesne kodu 64828
  • Metrekare 516 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
300 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 38520
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği