215 000 € 200 000 €
25 €/m²
Property 52085 photo 1
Property 52085 photo 2
Property 52085 photo 3
Property 52085 photo 4
Property 52085 photo 5
Property 52085 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4800 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
192 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 46924
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44360
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
230 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 65231
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
300 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49100
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 41471
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
320 000 € 1584 €/m²
  • Nesne kodu 64279
  • Metrekare 202 m²
  • Denize uzaklık 186 m
Satılık
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 50298
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 42246
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
225 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 39767
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği