Satılık - Arsa 3455 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Agios Nikolaos
195 000 € 192 000 €
55 €/m²
Property 39770 photo 1
Property 39770 photo 2
Property 39770 photo 3
Property 39770 photo 4
Property 39770 photo 5
Property 39770 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Satılık Arsa 3455 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 180 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
235 000 € 940 €/m²
  • Nesne kodu 50113
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
267 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 41185
  • Metrekare 5423 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60862
  • Metrekare 5844 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
250 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 43610
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
200 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 46846
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
200 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57163
  • Metrekare 5687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 39770
  • Metrekare 3455 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 45892
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
160 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 62322
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 70 m

Bülten aboneliği