385 000 € 360 000 €
2293 €/m²
Property 62403 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1976
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2900 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 157 metrekare. Ticari alan 2 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 25165
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
400 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 45312
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
430 000 € 3873 €/m²
  • Nesne kodu 40579
  • Metrekare 111 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
330 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 22353
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
350 000 € 1489 €/m²
  • Nesne kodu 14743
  • Metrekare 235 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
420 000 € 1372 €/m²
  • Nesne kodu 57040
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
330 000 € 1386 €/m²
  • Nesne kodu 26879
  • Metrekare 238 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
360 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 60775
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
350 000 € 1483 €/m²
  • Nesne kodu 50066
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
410 000 € 3660 €/m²
  • Nesne kodu 60569
  • Metrekare 112 m²
  • Denize uzaklık 8500 m

Bülten aboneliği