420 000 €
1373 €/m²
Property 57040 photo 1

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,29%
  • Yapım Yılı: 1990
  • Isıtma: elektrikli
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 306 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca otopark, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 2046 €/m²
  • Nesne kodu 49506
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
480 000 € 827 €/m²
  • Nesne kodu 14729
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
580 000 € 2685 €/m²
  • Nesne kodu 20490
  • Metrekare 216 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • Nesne kodu 62403
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
570 000 € 6333 €/m²
  • Nesne kodu 42673
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
340 000 € 2741 €/m²
  • Nesne kodu 42649
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 57323
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
420 000 € 5675 €/m²
  • Nesne kodu 57549
  • Metrekare 74 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
410 000 € 3660 €/m²
  • Nesne kodu 60569
  • Metrekare 112 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
480 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 21398
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği