350 000 €
1489 €/m²
Property 14743 photo 1
Property 14743 photo 2
Property 14743 photo 3
Property 14743 photo 4
Property 14743 photo 5
Property 14743 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1970
  • Levels: 3
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 235 metrekare. Ticari alan 3 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 1335 €/m²
  • Nesne kodu 43947
  • Metrekare 367 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
450 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 30241
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
420 000 € 1372 €/m²
  • Nesne kodu 57040
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
320 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 25165
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
350 000 € 1489 €/m²
  • Nesne kodu 14743
  • Metrekare 235 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
295 000 € 1638 €/m²
  • Nesne kodu 14742
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
315 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 36257
  • Metrekare 117 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 2046 €/m²
  • Nesne kodu 49506
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
340 000 € 2741 €/m²
  • Nesne kodu 42649
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği